O firmie
Zamówienia
Kontakt
Zasady eksploatacji
Akumulatory
NPG
NP
NPF
NPC
Zabezpieczenia
Ładowarki
 

Akumulatory żelowe

Duża moc rozruchowa oraz wzorowa wydajność – oto co najlepiej opisuje nowoczesny akumulator żelowy. Dzięki zastosowaniu bardzo wytrzymałej konstrukcji, akumulatory żelowe, nawet gdy stosowane są w skrajnie niekorzystnych warunkach, odznaczają się znakomitą żywotnością. Są również odporne na drgania, czyste, a ponadto wygodne i bezpieczne w użytkowaniu. Akumulatory żelowe nie przeciekają, ponieważ jak wskazuje nazwa, jako nośnik kwasu akumulatorowego zastosowany został w ich przypadku specjalny żel. Sprawia to także, że można bez problemu i ryzyka wystąpienia negatywnych skutków, przechylać je nawet o 180 stopni. Warto wspomnieć, że rozwiązanie to nie generuje żadnych dodatkowych kosztów związanych z konserwacją – dzieje się tak dlatego, iż zastosowane w nim technologie powstrzymują proces odparowywania kwasu oraz gazu. Akumulatory żelowe 12V, 6V oraz 2V rozładowują się bardzo powolnym tempie oraz posiadają zdolności regeneracyjne, nawet po głębokim rozładowaniu.

Akumulatory z serii NPG i NPCG

Jeżeli poszukujecie Państwo akumulatorów żelowych o napięciu 12V, które są od podstaw zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w łodziach, pontonach, czy też np. różnego typu pojazdach rekreacyjnych – seria NPG to propozycja właśnie dla Was. Akumulatory żelowe tego typu wykorzystywane są często również w przemyśle energii słonecznej. Zobacz więcej.

Akumulatory z serii NP

Akumulator żelowy NP o napięciu 2V, 6V lub 12V to propozycja przeznaczona do bardzo zróżnicowanych zastosowań. Doskonale sprawdza się między innymi w przypadku takich urządzeń, jak wszelkiego typu kamery przenośne, sprzęt fotograficzny, różnego rodzaju sprzęt oświetleniowy (szczególnie awaryjny), roboty, komputery i wiele innych. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z akumulatorami żelowymi z serii NP. Zobacz więcej.

Akumulatory z serii NPF

Seria akumulatorów żelowych NPF o napięciu 12V jest najczęściej spotykanym zasilaniem w profesjonalnych systemach telekomunikacyjnych. To rozwiązanie spełniające najwyższe standardy, takie jak między innymi IEC 60896-21/22,BS6290- 4. Zapraszamy do bliższego przyjrzenia się tej wyjątkowej propozycji. Zobacz więcej.

Akumulatory z serii NPC

Jeżeli tym, czego Państwo szukacie jest wysokiej jakości akumulator żelowy o napięciu 12V, który idealnie nadawać się będzie do zastosowania w wózku inwalidzkim, czy też np. wózku golfowym – seria NPC stanowi odpowiedź na Wasze poszukiwania. Zastosowane w niej, innowacyjne, inspirowane japońskim przemysłem rozwiązania sprawiają, że akumulatory te są jeszcze wydajniejsze i bardziej trwałe. Zobacz więcej.


 


Odwiedź naszą stronę
www.pontony.net.pl »